ПРО КОМПАНІЮ

Компанія “Центр прикладних досліджень” надає повний спектр послуг із вивчення ринку та соціальних досліджень. Ми спеціалізуємося на якісних та кількісних опитуваннях, підготовці аналітичних продуктів, бізнес-консалтингу, брендингу та комунікації.

“Центр прикладних досліджень” працює в Україні з 2013 року. З 2022 року організація розширила свої послуги на Польщу та інші країни Європейського Союзу.

Штат організації складається з 5 постійних експертів та 30 учасників мережі в різних регіонах України та Польщі.

Протягом багатьох років наша команда підтвердила свою професійність. Серед наших клієнтів та партнерів – «Шелл Україна», Deloitte, McKinsey & Company, BDO Україна, United Nations Ukraine, Фонд Конрада Аденауера в Україні, ГО «Центр Нова Європа».

Prezentaciya_CPD

Презентація “Центру прикладних досліджень”

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ:

– кількісні та якісні соціологічні дослідження (анкетні опитування та фокус-групи) – послуги з опитування громадської думки

– маркетингові дослідження ринків

– аналіз політичних та економічних ризиків в різних регіонах України

– іміджеві, політичні, рекламні, соціальні кампанії в мережі Фейсбук (Facebook) та месенджерах (Viber та WhatsApp)

– політичні передвиборчі кампанії

– підготовка аналітичних матеріалів

ГЕОГРАФІЯ:
Ви можете замовити наші послуги в містах Київ, Вінниця, Кропивницький, Полтава, Харків, Дніпро, Рівне, Херсон, Луцьк, Хмельницький, Житомир, Львів, Суми, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Тернопіль, Чернігів, Івано-Франківськ, Одеса, Ужгород, Чернівці, Краматорськ, Слов’янськ, Покровськ.