ДОСЛІДЖЕННЯ


РЕАЛІЗОВАНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:

20 листопада – 4 грудня 2019 р. – всеукраїнське соціологічне дослідження для відстеження змін у ставленні громадськості щодо підтримки НАТО і державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції на замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України.
– 1-5 липня 2019 р. – всеукраїнське соціологічне опитування “Електоральні настрої громадян” (вибірка – 2100 респондентів).
– 7-22 березня 2019 р. – соціологічне опитування «Визначення рівня відомості знаку «ІЛЛЯШЕВ ТА ПАРТНЕРИ» та особливостей його сприйняття споживачами в Україні» на замовлення ТОВ “Юридична фірма “Ілляшев та Партнери”
– 1-8 грудня 2018 р. – соціологічне опитування “Ставлення до проекту по роздільному збору побутових відходів у м. Вишгород” на замовлення компанії “УКРПЕК”.
– 1-12 жовтня 2018 р. – друга хвиля всеукраїнського соціологічного дослідження “3D-профілі учасників президентських виборів-2019” на замовлення громадського аналітичного центру «Практика влади» (вибірка – 2100 респондентів).
– травень-жовтень 2018 р. – кількісне і якісне соціологічне дослідження “Паспорт безпеки України: національний та регіональний вимір” в шести регіонах України (Одеса, Рівне, Чернігів, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Запоріжжя).
– 25 травня – 5 червня 2018 р. – всеукраїнське соціологічне опитування «Політичне лідерство: якими українці бачать потенційних учасників президентських передвиборчих перегонів» на замовлення громадського аналітичного центру «Практика влади» (вибірка – 2100 респондентів).
– лютий-квітень 2018 р. – маркетингове дослідження ринку на замовлення компанії “Венето” в м. Київ.
– грудень 2017 р. – якісне соціологічне дослідження “Аналіз уподобань покупців нерухомості на первинному ринку в м. Київ” на замовлення ЖК “Рибальський.”
– жовтень-грудень 2017 р. – кількісне і якісне соціологічне дослідження “Паспорт безпеки України: національний та регіональний вимір” в шести регіонах України (Вінниця, Ужгород, Краматорськ, Дніпро, Харків, Херсон).
– вересень-грудень 2017 р. – якісні соціологічні дослідження на тему “Інформаційні переваги читачів інтернет-ЗМІ України” – фокус-групових інтерв’ю на замовлення видання “Обозреватель”.
– січень-лютий 2017 р. – опитування експертной думки в Донецькій та Луганській областях з питань європейської інтеграції України.
– листопад-грудень 2015 р. – соціологічне опитування “Суспільна думка щодо політичної ситуації в м. Київ та Київській області”.
– січень 2015 р. – соціологічне опитування “Ставлення населення до перспективи видобутку нетрадиційного газу в Донецькій області”.
– травень 2014 р. – дослідження екологічної ситуації в м Донецьк на замовлення компанії “Метінвест”.
– грудень 2013 – січень 2014 р. – фокус-групове дослідження “Ми і наше підприємство” в морському торговому порту “Південний” на замовлення холдингу “Портінвест”.
– грудень 2013 р. – соціологічне дослідження в м. Южному Одеської області на замовлення холдингу “Портінвест”.
– грудень 2013 р. – соціологічне дослідження суспільно-політичних настроїв у Донецькій області.
– жовтень 2013 р. – фокус-групове дослідження “Ми і наше підприємство” на замовлення ЗАТ Стивідорна компанія «Авліта» і АТ «Морський індустріальний комплекс» (м. Севастополь).
– жовтень 2013 р. – соціологічне опитування в Нахімовському районі м. Севастополь “Думка населення Північної сторони Севастополя з актуальних соціально-економічних питань” на замовлення холдингу “Портінвест”, що входить до групи “СКМ”.
– жовтень 2013 р. – соціологічне дослідження у м. Покровськ Донецької області (вибірка – 500 респондентів).
– вересень 2013 р. – соціологічне дослідження в Приморському районі м. Маріуполь (соціально-економічні проблеми мешканців, перспективи розвитку Маріупольського порту) на замовлення холдингу “Портінвест”, що входить до групи “СКМ” (вибірка – 700 респондентів).
– липень-серпень 2013 р. – соціологічне дослідження «Ставлення населення до розвідки, розробки і видобутку нетрадиційного газу в Донецькій області (на прикладі територій поблизу планованих розвідувальних майданчиків компанії “Шелл”)» на замовлення компанії «Шелл» в Україні.
– червень 2013 р. – соціологічне опитування суспільно-політичних настроїв у м. Горлівка, м. Слов’янськ та Слов’янському районі Донецької області (вибірка – 1500 респондентів).
– вересень 2012 р. – соціологічне опитування громадської думки для визначення рейтингу партій і кандидатів в депутати по 50-му виборчому округу на виборах 2012 р до Верховної Ради України.
– липень 2012 р.- соціологічне опитування «Євро – 2012 очима гостей» (м.Донецьк).
– червень 2012 р. – фокус-групові дослідження в чотирьох містах Черкаської області (формування структурно-методологічної карти електорального поля області. Визначення позиції кандидата на виборах до Верховної Ради України).
– травень 2012 р. – соціологічне опитування громадської думки в Херсонській області.
– травень-жовтень 2012 р. – фокус-групові дослідження в чотирьох районах Херсонської області (формування структурно-методологічної карти електорального поля області. Визначення позиції кандидата на виборах до Верховної Ради України).