Дослідження “Український фронтир: виклики для Таврії” було реалізовано у жовтні-листопаді 2020 року серед населення Херсонської (м. Херсон, м. Нова Каховка, м. Скадовськ, с. Маячка) та Запорізької (м. Запоріжжя, м. Бердянськ, м. Енергодар, м. Мелітополь, с. Банівка) областей. Польовий етап проекту включав кількісне та якісне соціологічне дослідження (анкетне опитування та індивідуальні глибинні інтерв’ю).
Вибірка для анкетних опитувань серед населення – квотна, статевовікова, репрезентативна для населення регіону, в якому проводилось дослідження. Похибка із врахуванням дизайн-ефекту – 3,1%.
Вибірка для експертів – цільова (представники організацій громадянського суспільства, бізнес-асоціацій, центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, працівники сфери освіти та культури).
Загальна кількість оброблених анкет для кількісного опитування – 1000 шт. (500 анкет для кожного досліджуваного регіону). Кількість проведених глибинних інтерв’ю – 12.
Соціологічне опитування “Український фронтир: виклики для Таврії (Запорізький регіон)”
Ukrainian_Frontier_Zaporizhzhia-1Соціологічне опитування “Український фронтир: виклики для Таврії (Херсонський регіон)”
Ukrainian_Frontier_KhersonДослідження “Український фронтир: виклики для Таврії” підготовлене громадською організацією «Центр міжнародної безпеки» у партнерстві з Міністерством у справах ветеранів України за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.