15-17 квітня 2019 р. соціологічна компанія “Центр прикладних досліджень” презентувала результати анкетного опитування з регіональних викликів безпеці в Миколаївській області.

Дослідження було виконано на замовлення ГО “Центр міжнародної безпеки” спільно з Національним інститутом стратегічних досліджень та за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні. Опитування проводилося з 15 до 24 березня 2019 р. Вибірка – 500 респондентів, віково-статева, репрезентативна для регіону. Похибка опитування без урахування дизайн-ефекту менше 5,0% з вірогідністю 0,95.

Під час круглих столів 15-17 квітня 2019 р. в містах Первомайськ, Южноукраїнськ та Очаків були презентовані результати вивчення регіональної ситуації в сфері безпеки, здійснені на основі соціологічних досліджень та експертного опитування. В якості спікерів в заході взяли участь експерти Національного інституту стратегічних досліджень і Фонду Конрада Аденауера в Україні, а також представники громадського сектору, які вивчають безпекову ситуацію в українських регіонах.