У червні 2020 р. “Центр прикладних досліджень” у співпраці з “Економічною правдою” за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Київ) розпочав реалізацію проекту “Наслідки епідемії COVID-19 та карантинних заходів для провідних секторів економіки України”.

В рамках проекту планується підготовка аналітичної доповіді за результатами індивідуальних глибинних інтерв’ю з власниками/топ менеджментом провідних українських компаній за різними секторами, представниками органів центральної та місцевої влади, а також працівниками сфери охорони здоров’я. Загалом планується проведення 63 інтерв’ю.

Презентація результатів дослідження запланована до кінця 2020 р.

Як підготовчий етап, у липні 2020 р. було проведено кабінетне дослідження – огляд існуючих аналітичних доповідей та опублікованих матеріалів з наслідків епідемії коронавірусу та карантинних заходів для економіки України період з березня по липень 2020 р.

ЗАВАНТАЖИТИ (PDF – 1Mb)


vplyv-COVID-19-na-ekonomiku-Ukrainy

Довідково:
Німецький політичний Фонд Конрада Аденауера підтримує в рамках міжнародного співробітництва політичні, економічні та соціальні процеси в більш, ніж 120 країнах, керуючись при цьому принципами вільної демократії та соціальної ринкової економіки.
В Україні ФКА працює з 1994 року та наразі представлений двома офісами – у Києві та Харкові.