14 лютого 2019 р. в Національному інституті стратегічних досліджень відбувся круглий стіл на тему «Паспорт безпеки України: підсумки та рекомендації».

Проект є ініціативою громадської організації “Центр міжнародної безпеки” та Національного інституту стратегічних досліджень за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Компанія “Центр прикладних досліджень” здійснювала виконання польового етапу, який включав кількісне та якісне соціологічне дослідження (анкетне опитування та експертні фокус-групи). Вибірка для анкетних опитувань серед населення – квотна, статевовікова, репрезентативна для населення регіону, в якому проводилось дослідження; для експертів – цільова  (представники правоохоронних органів, державної служби, сфери освіти та громадськості). Загальна кількість оброблених анкет – 1280 шт.

Реалізація проекту відбувалася в шести регіонах України: Одещина (24-25 травня), Рівненщина (14-15 червня), Чернігівщина (19-20 липня), Кіровоградщина (16-17 серпня), Луганщина (13-14 вересня), Запоріжчина (11-12 жовтня). 

Паспорти безпеки регіонів України для проекту були розроблені на базі Глобального індексу миру (GPI), переробленого та адаптованого експертами. «Центру міжнародної безпеки» та «Центру прикладних досліджень». В результаті було створено якісно нову формулу оцінки безпекового стану окремих територій, засновану на 12 кількісних та 34 якісних індексах, які презентують об’єктивний погляд на ситуацію.

З матеріалами дослідження, методологією та рекомендаціями можна ознайомитись за наступними посиланнями:

Паспорт безпеки України 2018: підсумки та рекомендації

Security Passport of Ukraine 2018: Results and Recommendations

Матеріали дослідження “Паспорт безпеки України 2018″

Матеріали опитування населення в рамках проекту “Паспорт безпеки України 2018”